Ugrás a tartalomhoz

 

A „hiányzó egyenlet” probléma

  • Metaadatok
Tartalom: http://publicatio.nyme.hu/1051/1/GT_2002_2_01_Gazdag.pdf
Archívum: SOE Publicatio Repozitórium
Gyűjtemény: Állapot = Megjelent
Típus = Cikk
Cím:
A „hiányzó egyenlet” probléma
Létrehozó:
Gazdag László
Kiadó:
Társadalomkutató- és Előrejelző Intézet
Dátum:
2002
Típus:
Cikk
PeerReviewed
Formátum:
text
Azonosító:
Gazdag László (2002) A „hiányzó egyenlet” probléma. GAZDASÁG ÉS TÁRSADALOM, 2002 (2). pp. 5-37. ISSN 0865-7823
Kapcsolat: