Ugrás a tartalomhoz

 

Complexity of Fixed-Size Bit-Vector Logics

  • Metaadatok
Tartalom: http://publikacio.uni-eszterhazy.hu/47/1/tocs2013.pdf
Archívum: Eszterházy Károly Egyetem Publikáció
Gyűjtemény: Típus = Folyóiratcikk
Cím:
Complexity of Fixed-Size Bit-Vector Logics
Létrehozó:
Kovásznai, Gergely
Andreas, Fröhlich
Armin, Biere
Helmut, Veith
Nyelv:
angol
Típus:
Folyóiratcikk
NonPeerReviewed
Formátum:
text
Azonosító:
Kovásznai, Gergely, Andreas, Fröhlich, Armin, Biere, Helmut, Veith (2016) Complexity of Fixed-Size Bit-Vector Logics Theory of Computing Systems. 59 (2). pp. 323-376. ISSN 1432-4350
Kapcsolat: