Ugrás a tartalomhoz

A generalization of correlated equilibrium: A new protocol

  • Metaadatok
Tartalom: http://linkinghub.elsevier.com/retrieve/pii/S016548961000...
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
A generalization of correlated equilibrium: A new protocol
Létrehozó:
Forgó, Ferenc
Kiadó:
Elsevier
Dátum:
2010
Téma:
Mathematics, Econometrics
Tartalmi leírás:
Típus:
Article
PeerReviewed
Azonosító:
Forgó, Ferenc (2010) A generalization of correlated equilibrium: A new protocol. Mathematical Social Sciences, 60 (3). pp. 186-190. ISSN 0165-4896
Kapcsolat: