Ugrás a tartalomhoz

A Harrod modell strukturális stabilitása (Structural stability of the Harrod model)

  • Metaadatok
Tartalom: http://unipub.lib.uni-corvinus.hu/609/
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
A Harrod modell strukturális stabilitása (Structural stability of the Harrod model)
Létrehozó:
Móczár, József
Krisztin, Tibor
Kiadó:
PTE Közgazdaságtudományi Kar
Dátum:
2006
Téma:
Mathematics, Econometrics
Tartalmi leírás:
Típus:
Article
PeerReviewed
Formátum:
application/pdf
Azonosító:
Móczár, József and Krisztin, Tibor (2006) A Harrod modell strukturális stabilitása (Structural stability of the Harrod model). Szigma, 37 (1-2). pp. 1-32. ISSN 0039-2128
Kapcsolat: