Ugrás a tartalomhoz

 

The equations 2(N) +/- 2(M) +/- 2(L) = z(2)

  • Metaadatok
Tartalom: http://publicatio.nyme.hu/326/1/1_s2.0_S001935770290011X_...
Archívum: SOE Publicatio Repozitórium
Gyűjtemény: Állapot = Megjelent
Típus = Cikk
Cím:
The equations 2(N) +/- 2(M) +/- 2(L) = z(2)
Létrehozó:
Szalay László
Dátum:
2002
Típus:
Cikk
PeerReviewed
Formátum:
text
Azonosító:
Szalay László (2002) The equations 2(N) +/- 2(M) +/- 2(L) = z(2). INDAGATIONES MATHEMATICAE-NEW SERIES, 13 (1). pp. 131-142. ISSN 0019-3577
Kapcsolat: