Ugrás a tartalomhoz

The Filippov-Wazewski relaxation theorem revisited

  • Metaadatok
Tartalom: http://unipub.lib.uni-corvinus.hu/319/
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
The Filippov-Wazewski relaxation theorem revisited
Létrehozó:
Tallos, Péter
Joó, István
Kiadó:
Akadémiai Kiadó
Dátum:
1999
Téma:
Mathematics, Econometrics
Tartalmi leírás:
Nyelv:
angol
Típus:
Article
PeerReviewed
Formátum:
application/pdf
Azonosító:
Tallos, Péter and Joó, István (1999) The Filippov-Wazewski relaxation theorem revisited. Acta Mathematica Hungarica, 83 (2). pp. 277-283. DOI 10.1023/A:1006679923121 <http://dx.doi.org/10.1023/A:1006679923121>
Kapcsolat:
10.1023/A:1006679923121
10.1023/A:1006679923121