Ugrás a tartalomhoz

Type space on a purely measurable parameter space

  • Metaadatok
Tartalom: http://unipub.lib.uni-corvinus.hu/573/
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Economics
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
Type space on a purely measurable parameter space
Létrehozó:
Pintér, Miklós
Kiadó:
Springer
Dátum:
2005
Téma:
Mathematics, Econometrics
Economics
Tartalmi leírás:
Nyelv:
angol
angol
Típus:
Article
PeerReviewed
Formátum:
application/pdf
Azonosító:
Pintér, Miklós (2005) Type space on a purely measurable parameter space. Economic Theory, 26 (1). pp. 129-139. DOI 10.1007/s00199-004-0501-9 <http://dx.doi.org/10.1007/s00199-004-0501-9>
Kapcsolat:
10.1007/s00199-004-0501-9