Ugrás a tartalomhoz

The non-existence of a universal topological type space

  • Metaadatok
Tartalom: http://unipub.lib.uni-corvinus.hu/594/
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
The non-existence of a universal topological type space
Létrehozó:
Pintér, Miklós
Kiadó:
Elsevier
Dátum:
2010-03
Téma:
Mathematics, Econometrics
Tartalmi leírás:
Nyelv:
angol
angol
Típus:
Article
PeerReviewed
Formátum:
application/pdf
Azonosító:
Pintér, Miklós (2010) The non-existence of a universal topological type space. Journal of Mathematical Economics, 46 (2). pp. 223-229. DOI 10.1016/j.jmateco.2009.11.006 <http://dx.doi.org/10.1016/j.jmateco.2009.11.006>
Kapcsolat:
10.1016/j.jmateco.2009.11.006