Ugrás a tartalomhoz

 

Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula

  • Metaadatok
Tartalom: http://publicatio.uni-sopron.hu/309/
Archívum: SOE Publicatio Repozitórium
Gyűjtemény: Állapot = Megjelent
Típus = Cikk
Cím:
Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula
Létrehozó:
Alp , M
Irmak , N
Szalay, László
Dátum:
2012
Nyelv:
magyar
angol
Típus:
Cikk
PeerReviewed
Formátum:
text
Azonosító:
Alp , M és Irmak , N és Szalay, László (2012) Two-periodic ternary recurrences and their Binet-formula. ACTA MATHEMATICA UNIVERSITATIS COMENIANAE, 81 (2). pp. 227-232. ISSN 0231-6986
MTMT:2164858
Kapcsolat:
MTMT:2164858