Ugrás a tartalomhoz

The Limit of the Non-dictatorship Index

  • Metaadatok
Tartalom: http://unipub.lib.uni-corvinus.hu/8103/
Archívum: Corvinus Kutatások
Gyűjtemény: Status = Published
Subject = Mathematics, Econometrics
Type = Article
Cím:
The Limit of the Non-dictatorship Index
Létrehozó:
Bednay, Dezső
Fleiner, Balázs
Tasnádi, Attila
Kiadó:
Department of Mathematics, Corvinus University of Budapest and Department of Mathematics, University of Siena
Dátum:
2022
Téma:
Mathematics, Econometrics
Tartalmi leírás:
Nyelv:
angol
angol
Típus:
Article
PeerReviewed
Formátum:
application/pdf
Azonosító:
Bednay, Dezső, Fleiner, Balázs and Tasnádi, Attila ORCID: https://orcid.org/0000-0003-3252-4223 <https://orcid.org/0000-0003-3252-4223> (2022) The Limit of the Non-dictatorship Index. Pure Mathematics and Applications, 30 (3). pp. 28-33. DOI https://doi.org/10.2478/puma-2022-0021
Kapcsolat:
https://doi.org/10.2478/puma-2022-0021
https://doi.org/10.2478/puma-2022-0021